fbpx

Yenimahalle Özel Okullar

Yenimahalle Özel Okullar

Yenimahalle özel okullar arasında en kaliteli eğitimi veren Doruk Koleji, küresel çapta bir öneme sahip olan eğitim sektörünün öncülerindendir. Çağımızda eğitim, dünyaya ilk geldiğimiz anda başlar ve bebeklik dönemi olarak adlandırılan dönemin hemen ardından kurumlarda uzun bir süreç olarak hayatımıza girer. Eğitim sektörü direk olarak kişi gelişimini etkiler. Bu nedenle seçilecek eğitim kurumu da büyük önem arz eder. Uzun soluklu bir eğitimin temel amacı hayatımıza yayılan sınavları başarı ile geçebilmektir. Bu anlamda eğitim kurumumuz bir okuldan beklenen en kaliteli eğitimi öğrencileri için sağlayacak kapasite ve donanıma sahiptir. Orta okul, Anadolu lisesi, üniversiteye hazırlık birimleri ve etüt merkezi olarak eğitim sektöründe yerini almış olan kurumumuz hem psikolojik hem zihinsel gelişime destek olmak anlamında öğrencileri zorlu sınav süreçlerine uyum sağlayacakları bir şekilde hazırlar.

Doruk koleji Yenimahalle özel okullar ve Ankara Yenimahalle kolej içerisinde, orta okul öğrencilerini liselere giriş sınavlarına milli eğitim bakanlığının müfredatı çerçevesinde en kaliteli şekilde hazırlar. Anadolu lisesi olarak da öğrencileri birinci sınıftan itibaren üniversiteye giriş sınavlarına sistematik olacak şekilde başarı odaklı olarak eğitir. Bu alanda öğrenciler ek kurs ya da dershane takviyesine gerek duymaz. Eğitim kurumumuz hem okul hem kurs görevi görür ve öğrenciler iki uçlu eğitim alanlarında yıpranmaz. Tek çatı altında hem kurs hem okul eğitimi almış olurlar. Bunun yanı sıra doruk kolejinin ek olarak etüt merkezi ve üniversiteye hazırlık birimleri de mevcuttur. Öğrenciler girecekleri sınavlar için bu birimlerde yoğun bir şekilde eğitim alır. Eğitim sektöründe kurumumuz eğitimin insan hayatında ne tür bir öneme sahip olduğunun bilincinde olarak deneyimli ve kurumsallaşmış yapısı ile çocukların ve gençlerin gelişimine destek verir.

Yenimahalle özel okullar eğitim ile ilgili her alanda en kaliteli desteği sağlamayı kendine görev bilerek eğitim sektörüne girmiş ve yılların sağladığı deneyimi ile kurumsallaşmıştır. Doruk koleji öğrenciler ile öğretmenler arasında sağlam bir ilişki geliştirerek, öğrencilerin eğitim alırken keyif almasını sağlar. Eğitim kurumumuz öğrencilerin kendilerini eğitim kurumuna ait hissetmesini sağlar. Çünkü öğrenci, psikolojisi gereği kendini ait hissettiği yerde başarıya odaklanır. Bir eğitim kurumunda en önemli konu disiplin, deneyim ve profesyonelliktir. Eğitim kurumumuzda aranan her türlü nitelik mevcuttur. Öğrencilere iki farklı yabancı dilde eğitim verilir. Ağırlıklı olarak İngilizce eğitimine önem verilir. Sınıf mevcutları en aza indirgenerek butik konseptte eğitim verilir.

Yenimahalle Özel Okullarının Sağladığı Ayrıcalıklar

Kurumsallık Yenimahalle özel okullar için ayrıcalıklığın odağıdır. Eğitim kadrosunun sıklıkla değişmemesi kurumsal bir okulun en önemli noktalarından birisidir. Batıkent en iyi kolej eğitim kurumunun, eğitim kökenine sahip bir idareci tarafından yönetilmesi, sürekli olarak değişen sınav müfredatlarına öğrencilerin adapte edilmesi konusunda büyük önem arz etmektedir. Eğitmen kadrosunun başarılı kişilerden oluşması, eğitimin yapı taşlarından birisidir. En iyi kaynak ve dokümanların öğrencilere sağlanması sınavlara hazırlık sürecinde büyük önem arz etmektedir. Sınav psikolojisi açısından rehberlik servisleri, üzerinde durulması gereken bir konudur. Sözü edilen tüm gereklilikleri doruk koleji en iyi şekilde öğrencilere sağlamaktadır.

Yenimahalle Özel Okulları Fiyatları

Eğitim sektöründe Yenimahalle özel okullar ve Yenimahalle en iyi kolej en kaliteli eğitimi en iyi fiyatlarla sağlayan, ticari anlamda hiçbir kaygısı olmayan tamamen eğitim için faydalı adımlar atan bir kurumdur. Orta öğretim, anadolu lisesi, etüt eğitimi ve üniversiteye hazırlık birimlerinde farklılıklar gösteren fiyatları ile doruk koleji idarecileri ile iletişime geçerek kaliteli eğitimi çok iyi fiyatlar ile elde edebilirsiniz. Ayrıca hem okul hem kurs özelliği sayesinde tek yere yapılan ödeme, ekonomik anlamda büyük avantajlar sağlar.

Geri
Whatsapp Mesaj
Hemen Arayın
E-Posta Gönder