ANKARA

Doruk Koleji

Değerli Velilerimiz,

Gelişim ve değişimin kaçınılmaz olduğu günümüz koşullarında ihtiyaçlarımız da hızla değişiyor. Hiç şüphesiz küresel dünyadaki gelişmeleri doğru zaman ve doğru yöntemlerle kurumlarına entegre edebilen okullar hizmet kalitelerini arttırarak, rekabet üstünlüğünü elde ederek sektörlerinde hedeflerine ulaşmayı başarıyor.

Ankara Doruk Koleji olarak bizler öğrenci merkezli ve çoklu zekayı dikkate alan, düşünen, aklı hür vicdanı hür, kendini hiçbir yere hapsetmeyen,hem milli hem manevi değerlerine önem veren öğrenci yetiştirmeyi hedefleyen bir kurumuz.Ayrıca çalışanın, velisinin ve öğrencisinin mutluluğunu düşünerek çıktığımız yolculuğumuzda, belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak için çalışıyor, gelişiyor ve değişiyoruz.

Eğitim Sektöründe üstlendiğimiz öncü modellemelerle belirlediğimiz vizyonumuza odaklanıp, amacını net olarak belirleyen bir kurum olarak, başarıya giden yolları çalışanımızla, velilerimizle ve öğrencilerimizle belirliyoruz.

Bu çalışmalar, Ankara Doruk Koleji ailesinin çalışma ve başarılı olma heyecanı, Ankara Doruk Koleji bağlılık duyguları, motivasyonları ile bütün birimlerimizin uyum içinde sinerjilerini paylaşıp, güçlerini birleştirmesi sonucunda, erişeceğimiz hedefleri kolaylaştırmaktadır.Bu yaklaşımlarla hedeflerimizi gerçeğe dönüştürmede en büyük destekçimiz olan eğitim camiamıza ve çalışanlarımıza Teşekkür ediyoruz.

Eğitim sektörü içerisinde öncü bir rol üstlenmiş olan Ankara Doruk Koleji ailesi olarak bayrağı hep zirvede tutacağımıza inanıyor ve bunun için çalışıyoruz.

– Yusuf ÇELİK